Ing. Alice Kozumplíková, Ph.D.

Člen

Do jakých aktivit se v rámci AU FRRMS zapojujete nebo jste se zapojila?

Zprostředkovávám kontakt s vedením fakulty a univerzity. Propaguji činnost AU FRRMS v prostředí fakulty. Zapojuji členy AU FRRMS do fakultních PR aktivit.

Co máte na AU FRRMS nejradši?

AU FRRMS spojuje kreativní lidi, kteří chtějí společně něčeho dosáhnout a podporuje nápady, které pomáhají širokému okolí.
AU FRRMS je dobrým praktickým příkladem rčení "když se chce, tak to jde".

Co Vás motivovalo ke vstupu do AU FRRMS?

Uvědomila jsem si důležitost spolku pro fungování a propagaci fakulty. Partnerství se studenty je pro pro fakultu i mne osobně velmi důležité.

Co nového jste se o sobě dozvěděla/naučila díky členství v AU FRRMS?

Komunikace se studenty mne vždy obohatí a předanou energii se snažím pozitivním způsobem vracet zpět.

Na který zážitek/okamžik, který jste prožila díky AU FRRMS nikdy nezapomenete?

Každý z reprezentačních plesů FRRMS pořádaných AU FRRMS je neopakovatelný zážitek.

Co byste doporučila těm, kteří uvažují o členství v AU FRRMS?

Pokud chcete něco udělat pro sebe i pro druhé, neváhejte a pojďte do toho s námi. Někdy je to sice dřina a práce navíc, ale za získané zkušenosti a pocit z dobře vykonané práce to rozhodně stojí.