Chcete spolupracovat s AU FRRMS?

Můžete se zapojit jako:

Bc. Petra Bilíková

Člen revizní komise

Do jakých aktivit se v rámci AU FRRMS zapojuješ nebo jsi se zapojila?

Od druháku bakaláře je toho už celkem dost. Plesy, půlení, halloweeny, Roookies, přednášky, reprezentace na Záškolováku. Teď se nejvíc věnuji on-line sekci, kde pracujeme například na tomto super webu, který právě čtete. Novým přírůstem a výzvou je pro mě YPMA. 

Co máš na AU FRRMS nejradši?

Nejradši mám náš skvěle spolupracující a zapálený kolektiv, který dělá všechno pro to, aby se studentům na naší fakultě lépe studovalo a taky si užívali studentského života.

Co Tě motivovalo ke vstupu do AU FRRMS?

Nejvíc mě motivovalo účastnit se všech těch super akcí, které jsem díky členství v AU FRRMS pak dostala příležitost sama zorganizovat nebo při organizaci pomáhat.

Co nového jsi se o sobě dozvěděl(a)/naučil(a) díky členství v AU FRRMS?

Díky různorodé práci v AU FRRMS jsem odhalila své slabé stránky, na kterých teď můžu pracovat.

Na který zážitek/okamžik, který jsi prožil(a) díky AU FRRMS nikdy nezapomeneš?

Vždycky, když dostanu za úkol něco nového, a pak to dobře dopadne. Nezapomenutelné a velmi cenné jsou pro mě zážitky z Rookies a Záškolováků, kdy vidím, že moje skupinky prváčků vytvořili přátelství minimálně na celou vejšku. 

Co bys doporučil(a) těm, kteří uvažují o členství v AU FRRMS?

Spousta lidí by se ráda zapojila, ale říkají, že na to nemají čas. Já říkám, že na věci, které milujete a máte pro ně zapálení, si čas uděláte vždycky. Je to prioritách. Tak to zkuste!