World Talks - Mexiko a Ghana

8. 11. 2021 -

Nenech si ujít nové World Talks ????, tentokrát o Mexiku a Ghaně!????
Kde jinde dostaneš jedinečnou příležitost ochutnat ghanskou domácí kuchyni? ????
⏰ Tak ve středu 10. 11. v 18:30 v S-klubu!????
????????????️Další World Talks jsou tady a jako vždy pod hlavičkou ASY (Akademické středy)
Můžete se těšit na přednášku o Mexiku a Ghaně ve spolupráci s mezinárodním spolkem ESN, kde působí Lucia Králová.
Lucia strávila v Mexiku dlouho času. ????
Bude vyprávět o místní kultuře, gastronomii, ale i o tamnějších stereotypech spolu s realitou, jak se v Mexiku věci mají.
V druhé části World Talks se můžete těšit na přednášku o Ghaně. Místní studenti nám řeknou o své rodné zemi.
Pro zájemce a milovníky dobrého jídla bude možnost ochutnat ghanskou domácí kuchyni ????!

Akce proběhne PREZENČNĚ ♥️
V S-klubu u nás na fakultě - 10.11.2021 v 18:30.
Pro více informací sleduj naši událost nebo
???? Instagram: au_frrms
Těšíme se na Vás ❤️

ENGLISH VERSION
????????????️ Next World Talks are here and as always under the heading of ASY (Academic Wednesdays)
You can look forward to a lecture on Mexico and Ghana in cooperation with the international association ESN, where Lucía Kralova works.
Lucia spent a long time in Mexico. ????
She will talk about the local culture, gastronomy, but also about the local stereotypes along with the reality of how things are in Mexico.
In the second part of World Talks, you can look forward to a lecture on Ghana. Local students will tell us about their home country.
For those interested and lovers of good food, there will be an opportunity to taste Ghanaian home cooking ????!
The event will take place PRESENTLY ♥ ️
In the S-club at our faculty - 10. of November 2021 at 6:30 pm.
For more information, watch our event or
???? Instagram: au_frrms
We look forward to seeing you ❤️