Ing. Jaroslav Zavadil

Čestný člen

Do jakých aktivit se v rámci AU FRRMS zapojuješ nebo jsi se zapojil?

Rookies, Půlení, Halloween, Mikulášská, Ples, Sportovní den, Přednášky.

Co máš na AU FRRMS nejradši?

Jednoznačně její členy. Lidi, kteří z ní udělali to, co je teď. Nebyla to individuální akce, ale kolektivní letité budování něčeho, co v nás zůstane vždycky. AU z nás dělá lepší lidi. Nesobecké, pracovité, svědomité a vizí oplývající lidi, kteří pochopili, že léta strávená studiem budou taková, jaká si je uděláme.

Co Tě motivovalo ke vstupu do AU FRRMS?

Já jsem chtěl založit Unii, protože jsem chtěl začít vytvářet hodnoty na FRRMS a podporovat sbližování a školní i mimoškolní zábavu studentů. Když jsem zjistil, že už nějaká Unie je, tak jsem se do ní přidal a postupem času ji organizačně převzal a vybudoval současnou AU tak, jak ji známe.

Co nového jsi se o sobě dozvěděl/naučil díky členství v AU FRRMS?

Naučil jsem se být více týmovým hráčem. Naučil jsem se delegovat práci, i když to u mě drhlo. Myslím, že jsem se za pochodu naučil vést lidi. A naučil jsem se zorganizovat si svůj čas.

Na který zážitek/okamžik, který jsi prožil díky AU FRRMS nikdy nezapomeneš?

Jsou to asi tři momenty. První silný zážitek jsem prožil po prvních Rookies, které jsem organizoval, když jsem viděl spousty úsměvů a nově vzniklých přátelství mezi lidmi, kteří se téhož dne ráno ještě vůbec neznali. Ten druhý při vyhlašování hlavní ceny plesu, kterou jsem předával, když mě přítomní plesající bouřlivě přivítali na pódiu, čímž mi poděkovali za pěkný ples. Poslední moment má dvě části: a) když jsem se loučil s Unií coby předseda a b) když jsem viděl, jak tvrdě na sobě a Unii pracují současní tvůrci hodnot, které Unie nese.

Co bys doporučil těm, kteří uvažují o členství v AU FRRMS?

Připravte se, že váš život už nikdy nebude jako dřív. Bude bohatší, plnější a po všech směrech lepší.