Petra Lančaričová

Člen

Do jakých aktivit se v rámci AU FRRMS zapojuješ nebo jsi se zapojila?

Tento semester sa zapájam hlavne do HR a chystania plesu. Už minulý rok som pomáhala s malými vecami pri plese a bolo skvelé vidieť ten výsledok.

Co máš na AU FRRMS nejradši?

Že sa nikdy necítim bezmocná. Aj keď niečo robím sama, vždy viem, že medzi nami je niekto, kto vie ako to urobiť a pomôže mi kedykoľvek. A ak nie, tak aspoň hľadáme riešenia spoločne.

Co Tě motivovalo ke vstupu do AU FRRMS?

Chcela som priniesť skúsenosti zo zahraničia do fungovania AU, ako aj našej fakulty. Zároveň som si myslela, že AU je zlatou strednou cestou medzi vzdelávaním a zábavou, čo sa mi aj potvrdilo.

Co nového jsi se o sobě dozvěděla/naučila díky členství v AU FRRMS?

Zistila som presne kde a kedy sa prejavujú moje slabé stránky. A viem, na ktoré z nich si už dávať pozor a kde hľadať motiváciu, keď ju stratím.

Na který zážitek/okamžik, který jsi prožila díky AU FRRMS nikdy nezapomeneš?

Určite na prvý ples. Bolo úplne čarovné vidieť ako každý spravil (či už menší alebo väčší) kúsok práce a spojilo sa to v jeden perfektný, úžasne nazdobený večer, na ktorý dobre spomínajú hlavne študenti našej fakulty.

Co bys doporučila těm, kteří uvažují o členství v AU FRRMS?

Aby prejavili to, čo je v nich. Môžu si myslieť, že nemajú čo ponúknuť, alebo nevedia prispieť. To však nie je pravda. Ak ťa aspoň trochu zaujíma, čo sa deje na fakulte, nechceš aby zostala tam kde je, ale stále sa zlepšovala, tak nie je o čom. Je čas pridať sa do AU!