Nikola Procházková

Člen výboru

Do jakých aktivit se v rámci AU FRRMS zapojuješ nebo jsi se zapojila?

Snažím se zapojit všude, kde se dá. Jsem v Informačním centru, občas si odskočím na web a nebo za zahraničními studenty díky Buddy programu.

Co máš na AU FRRMS nejradši?

Že fungujeme VŠICHNI dohromady. Jsme pozitivní a máme čerstvou kreativní krev. A to, že to všichni děláme, protože nás to baví. Ale i my se umíme dobře bavit! Jsem v AU chvíli, ale zamilovala jsem se!

Co Tě motivovalo ke vstupu do AU FRRMS?

Líbila se mi Péťa Bilíková a její červené vlasy! A taky to, že mi není jedno, co se u nás na škole děje. Zamlouvala se mi myšlenka poznat lidi, kteří makají a mají chuť organizovat pro studenty plno aktivit. A tak jsem šla!

Co nového jsi se o sobě dozvěděla/naučila díky členství v AU FRRMS?

V AU se člověk může zapojit do mnoho aktivit, proto se dá získat spoustu zkušeností, od věcí z online světa až po jednání se sponzory. Naučila jsem se hlavně organizovat si svůj čas, pracovat v týmu a nebát se říct svůj názor.

Na který zážitek/okamžik, který jsi prožila díky AU FRRMS nikdy nezapomeneš?

Nikdy nezapomenu ceremoniál na oficiální členství. Těšte se! Každopádně po každé akci je chvíle, kdy se všechno společně hodnotí... A je moc fajn vidět výsledek celkové práce AU. Nebo když vám spolužák řekne, že akce AU jsou nej!

Co bys doporučila těm, kteří uvažují o členství v AU FRRMS?

Nebát se, že to časově nezvládneš. Jít do toho a zapojit se mezi supr lidi. Pokud chceš najít místo, kde se něco naučíš a ještě k tomu zažiješ plno zábavy, tak NEVÁHEJ!