Chcete spolupracovat s AU FRRMS?

Můžete se zapojit jako:

Bc. Eva Fišerová

člen revizní komise

Do jakých aktivit se v rámci AU FRRMS zapojuješ nebo jsi se zapojil(a)?

Vždy jsem pomáhala při všech akcích, ať už jako propagátor, komunikátor s partnery, na Rookies jako vedoucí skupinky, několikrát jsem vytvářela fotokoutek na akci a také jsem organizovala Halloween 2015.

Co máš na AU FRRMS nejradši?

Všechno. Ale hlavně v Akademické Unii jsme jako jedna velká rodina. Jsou to ti nejlepší lidé, v jejichž srdcích najdete tolik dobrých věcí, skutků a činů, které jsou neocenitelné. Za ně bych dala ruku do ohně.

Co Tě motivovalo ke vstupu do AU FRRMS?

Mé dvě kamarádky, které již byly členkami a od kterých jsem slyšela, co všechno AU dělá.

Co nového jsi se o sobě dozvěděl(a)/naučil(a) díky členství v AU FRRMS?

Naučila jsem se hlavně spolupráci ve velkém kolektivu. Není to jako zpracování seminárky v 5 lidech. Taktéž jsem se naučila, jak s lidmi pracovat, jak je vést a hlavně pochopit jejich potřeby a přání. K tomu jsem se naučila komunikovat s cizími lidmi, být více komunikativní, otevřená a pozitivní. Protože v Akademické Unii člověk prostě negativní být ani nemůže, to nejde :D

Na který zážitek/okamžik, který jsi prožil(a) díky AU FRRMS nikdy nezapomeneš?

To se nedá jednoznačně říci. Vybavuje se mi toho tolik, že kdybych to měla vyjmenovat, byla bych tu do zítra. Všechny zážitky jsou jedinečné a nezapomenutelné.

Co bys doporučil(a) těm, kteří uvažují o členství v AU FRRMS?

Nové zkušenosti a znalosti, noví lidé a nové přátelství, rozvíjení dovedností, objevování a překonávání sebe sama, nové zážitky... Tak na co čekáš?.