Chcete spolupracovat s AU FRRMS?

Můžete se zapojit jako:

24. 1. 2018 - Martin Daněk

AU FRRMS ve spolupráci s FRRMS Vás zvou na Reprezentační ples Benátská noc. Bude to velké...


28. 11. 2017

Dalším hostem našich rozhovorů je pan doc. Ing. Pavel Máchal, CSc., prof.h.c., který je vedoucím Ústavu Projektového řízení. Přečtěte si o jeho politické a akademické kariéře.


7. 11. 2017

Další akce na obzoru! (english and russian version included)


14. 10. 2017

Nejděsivější den v roce je opět tu a s ním již tradiční halloweenská párty! Je čas nahodit masky a osvobodit ty monstra v sobě, protože s kým jiným než s námi stojí za to stát se noční můrou. 


31. 5. 2017

Další kantor, kterého jsme si vzali na paškál, je vedoucí Ústavu regionální a podnikové ekonomiky prof. Dr. Ing. Libor Grega. Všichni jej znáte jako garanta a přednášejícího nechvalně proslulého "mikra". Přečtěte si, proč si myslí, že je mikroekonomie pro studenty tak náročná, kde studoval a jaký je jeho oblíbený sport. #MikroJeCool

Na druhou část rozhovoru se můžete podívat na našem youtube kanálu https://www.youtube.com/watch?v=tcAsyP4vZro 


30. 3. 2017

Jménem charitativní organizace DEBRA bychom vás rádi pozvali na "Minipůlmaraton centrem Brna", které se uskuteční 16.4. v 10:00. 

Nejste-li vytrvalostní běžec, nevadí. Tato událost pro Vás může být příjemná ,,procházka" centrem Brna. V každém případě podpoříte dobrou věc!

 


23. 3. 2017 - Barbora Machučová

Ve čtvrtek 16.3.2017 proběhla oblíbená událost studentů specializace projektové řízení – projektové odpoledne.


22. 2. 2017 - Julie Kubicová, Michal Hořínek, Patrik Jetelina

Zajímá vás věda a výzkum a rádi byste se zapojili do nějakého školního projektu? Právě proto jsme pro další rozhovor vybrali proděkana pro vědu a výzkum prof. MVDr. Ivo Pavlíka, CSc. Dočtete se, jaký je jeho oblíbený film, jaké jsou jeho koníčky a čm se v současné době zabývá. A jestli mu chcete udělat radost, kupte mu mléčnou čokoládu!


20. 2. 2017

Jak jistě víte, máme za sebou další úspěšný ročník reprezentačního plesu naší fakulty, který jsme tentokrát tematicky sladili v antickém stylu. Bylo to božské, bylo to krásné a na všechny se těšíme zase příště.

Letos jsme se rozhodli v rámci plesu podpořit několik neziskových organizací. Věnujte prosím pár minut článku o jejich činnosti.

Jedná se o nadační fond Emil, který podporuje handicapované děti a mladé lidi ve sportovních aktivitách.

Další...


1. 2. 2017 - Julie Kubicová, Patrik Jetelina

První únorový rozhovor jsme natočili s novým proděkanem pro pedagogiku Mgr. Ondřejem Mockem, Ph.D. Hodně jsme se nasmáli a Patrik zjistil, že proděkani jsou úplně normální lidi a možná se ho i přestal bát :) Není možné ho uplatit, ale má slabost pro koláče, záviny a podobné dobroty. Jako malý kluk chtěl být astronautem, později chtěl studovat astrofyziku a maturoval z matematiky. Až v maturitním ročníku zjistil, že FSS je to, co hledá. 

Máte pocit, že se...