27. 3. 2018 - Martin Daněk

Další roční Hráškohraní se nezadržitelně blíží!

27. 3. 2018 - Martin Daněk

Připravili jsme si pro Vás další půlení semestru!

24. 1. 2018 - Martin Daněk

AU FRRMS ve spolupráci s FRRMS Vás zvou na Reprezentační ples Benátská noc. Bude to velké...

28. 11. 2017

Dalším hostem našich rozhovorů je pan doc. Ing. Pavel Máchal, CSc., prof.h.c., který je vedoucím Ústavu Projektového řízení. Přečtěte si o jeho politické a akademické kariéře.

7. 11. 2017

Další akce na obzoru! (english and russian version included)

14. 10. 2017

Nejděsivější den v roce je opět tu a s ním již tradiční halloweenská párty! Je čas nahodit masky a osvobodit ty monstra v sobě, protože s kým jiným než s námi stojí za to stát se noční můrou.

31. 5. 2017

Další kantor, kterého jsme si vzali na paškál, je vedoucí Ústavu regionální a podnikové ekonomiky prof. Dr. Ing. Libor Grega. Všichni jej znáte jako garanta a přednášejícího nechvalně proslulého "mikra". Přečtěte si, proč si myslí, že je mikroekonomie pro studenty tak náročná, kde studoval a jaký je jeho oblíbený sport. #MikroJeCool

Na druhou část rozhovoru se můžete podívat na našem youtube kanálu https://www.youtube.com/watch?v=tcAsyP4vZro

30. 3. 2017

Jménem charitativní organizace DEBRA bychom vás rádi pozvali na "Minipůlmaraton centrem Brna", které se uskuteční 16.4. v 10:00.

Nejste-li vytrvalostní běžec, nevadí. Tato událost pro Vás může být příjemná ,,procházka" centrem Brna. V každém případě podpoříte dobrou věc!

23. 3. 2017 - Barbora Machučová

Ve čtvrtek 16.3.2017 proběhla oblíbená událost studentů specializace projektové řízení – projektové odpoledne.

22. 2. 2017 - Julie Kubicová, Michal Hořínek, Patrik Jetelina

Zajímá vás věda a výzkum a rádi byste se zapojili do nějakého školního projektu? Právě proto jsme pro další rozhovor vybrali proděkana pro vědu a výzkum prof. MVDr. Ivo Pavlíka, CSc. Dočtete se, jaký je jeho oblíbený film, jaké jsou jeho koníčky a čm se v současné době zabývá. A jestli mu chcete udělat radost, kupte mu mléčnou čokoládu!