Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte nám pozvat Vás na 8. Reprezentační ples FRRMS MENDELU, ve stylu Hall of Fame.

Přijďte zažít nezapomenutelnou noc ve čtvrtek 20. února 2020, v Kulturním centru Babylon na Kounicově ulici v Brně.
Tento večer se ponese ve znamení hvězd, slávy a navíc i oslav 10. výročí Spolku Akademická unie.

Těšit se můžete na skvělý doprovodný program, chillout zónu, fotokoutek a samozřejmě také na tombolu s hodnotnými cenami.
Pro příjemné zpestření večera proběhne ve 20:00 překvapení. Dostavte se prosím v daný čas, abyste stihli jedinečný program a zachovali tak jeho plynulost.

Cena vstupenky s místenkou: 400 Kč
Cena vstupenky bez místenky: 350 Kč

Prodej lístků aktuálně probíhá v Informačním centru FRRMS.  Rezervovat si svoji vstupenku můžete prostřednictvím emailu au.frrms@gmail.com. Více informací naleznete na události: https://www.facebook.com/events/807228123066230/

Prodej lístků v IC

Na všechny se velmi těší organizátor akce, kterým je Spolek Akademická unie FRRMS ve spolupráci s Fakultou regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně.

Hall od Fame-Reprezentační ples FRRMS