KDY: 20. září 2019

KDE: v budově X, areál MENDELU

START: v 8:00

Prvákoviny MENDELU, aneb studenti studentům - projekt zaměřený na seznamování studentů prvních ročníků se zázemím fakulty, univerzity, ale hlavně seznámení s novými spolužáky. Celý den zakončí seznamovací afterparty.

Nastupuješ na:
- Lesnickou a dřevařskou fakultu ?
- Agronomickou fakultu ?
- Fakultu regionálního rozvoje a mezinárodních studií ?
- Chceš se blíže seznámit s prostředím univerzity a tvé fakulty?
- Máš rád dobrou zábavu a společnost?

Na Prvákovinách MENDELU 2019 se dozvíš mnoho užitečných informací, dočkáš se skvělé zábavy, seznámíš se nejen se spolužáky, ale i s dalšími studenty MENDELU.

Čeká tě prohlídka univerzity, univerzitní knihovny, rektorátu i arboreta nebo také pivovaru a univerzitní vinotéky. Vše doprovázené bohatým programem s teambuildingovými aktivitami a zakončeno grilováním a afterparty.

Více informací a přihlášku najdeš na: www.mendelu.cz/prvakoviny
Sleduj : https://www.facebook.com/events/2758872444128458/

Těší se na tebe Akademická unie FRRMS, Spolek posluchačů lesnické a dřevařské fakulty a Unie studentů Agronomické fakulty