Pozvánka na Dny otevřených dveří FRRMS

8. 12. 2016 -

Jako každý rok pomáháme na Dnech otevřených dveří FRRMS. A letos se představíme trochu netradičně!

V uplynulých letech se již stalo tradicí, že AU FRRMS vypomáhalo na DOD a zároveň mělo možnost představit budoucím studentům svoji činnost. Letos jsme se rozhodli posunout laťku o trochu výš. Zapojili jsme fantazii a napadlo nás: co takhle příchozím nalévat malé občerstvení, nejlépe v barvě fakulty, tedy růžové? Netrvalo dlouho a bylo rozhodnuto - chceme rozlévat malinovku, kterou známe z dětství!

Náš netradiční nápad jsme sdíleli s brněnskou firmou MANEO s.r.o. (http://www.maneo.cz/), kteří mají malinovku v sortimentu. Slovo dalo slovo a spolupráce byla domluvena.

Všechny vás tedy tímto zveme na Dny otevřených dveří FRRMS. Potkáte se s našimi zástupci, můžete se jich na cokoli zepat, ať už jste budoucí, či aktuální studenti FRRMS. Zveme taky všechny absolventy, rodiče a širokou veřejnost!

Fakulta otevírá své brány pro zájemce o studium i širokou veřejnost ve dnech:

16. prosince 2016

13. ledna 2017

10. února 2017

Začátek je vždy v 15:00.

Těšit se můžete na bohatý program:

• Úvodu se ujmou představitelé fakulty.

• Následovat budou informace přímo od studentů, jak to u nás vlastně všechno chodí.

• Nebude chybět představení studentských spolků, vč. Spolku absolventů, kteří Ti povypráví o tom, jak jim fakulta pomohla najít vysněné povolání a uplatnění.

• Čeká nás také speciální program připravený studenty fakulty vč. výstavy “Fakulta bez hranic” - Co se u nás naučíš a jaké předměty u nás můžeš studovat? Proč neseme označení “fakulta bez hranic”? Co vlastně je to multikulturní prostředí?

• Prohlídka fakulty - od menzy, přes knihovnu, závěrem to zpečetíme ve fotokoutku a osvěžíme se ve fakultním baru

• To všechno bude provázet soutěž o tablet a přípravné kurzy na přijímačky!

Připoj se k nám a zažij FRRMS - fakultu bez hranic!

<< <  Březen 2024  > >>