Zeptej se nás!

Máš dotaz týkající se studia na fakultě? Trápí Tě něco? Myslíš, že bychom Ti mohli pomoct? Vyplň následující formulář a dočkáš se odpovědi. Máš dvě možnosti - buď zůstaneš anonymní a my odpověď po zjištění zveřejníme na tomto místě nebo nám na sebe necháš kontakt a my Ti odpověď pošleme.

 

  

Antispam


Otázky a odpovědi

 

Zdravím, chci se zeptat, kdy začíná 2. semestr?

Informace o začátku semestru a celkový harmonogram roku najdete v UIS a to přes "Portál studenta">"Harmonogram akademického roku". Když si poté sjedete dolů, máte možnost kliknout na "Zpět na výběr období" a přepnout na požadovaný semestr. LS tedy dle harmonogramu začne 13.2.2017. A už teď můžeme prozradit, že ve stejný týden nás čeká další famózí reprezentační ples.

 

Ahoj, chtěl bych v rámci studia vyjet na Erasmus, a nevím který semestr by byl asi nejvhodnější. Nějáké rady?

Zdravíme! Neexistuje přesná odpověď, ale pokud jsi na bakalářském stupni studia, nejspíše to bude 3. semestr. 

 

Ahoj, můžu se zeptat, co přesně si mám vybavit pod centralizovaným zkoušením?

Ahoj! Můžeme Ti podat naši definici CZ: Centralizované zkoušení je prvek systému pro zajištění kvality a objektivity výuky a zkoušení na FRRMS. Je to systém, kdy je několik různých zkoušek různých ročníku soustředěno do jednoho termínu, u zkoušení jsou studenti dohlíženi předem stanovenými lidmi. Termíny a kapacity zkoušek jsou dopředu plánovany. Samotný vyučující většinou nebývá u zkoušky přítomen.

Nebo koukni na text vyhlášky o CZ 

 

 

 

Chcete spolupracovat s AU FRRMS?

Můžete se zapojit jako: